0 %

Sayfa Yükleniyor...

Web Yazılım

Web Yazılım

İnternet evreni günden güne büyüyen, ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik gelişimin hız kesmeden devam ettiği büyük bir ekosistem. Bu ekosistemin belirli alanlarda, belirli ihtiyaçlar için çözüme, güncelliğe ve en önemlisi hatasız sistemlere ihtiyacı vardır. İşte bu ihtiyaca cevap; web yazılımlar ve temelini oluşturan kod mimarisidir.

softrede, deneyimli yazılım mühendisleriyle, hataları minimize, yaratıcı fikirleri kodlara dönüştürerek maksimize edilmesini amaçlar. Müşterilerimize özel çözümlemeler, fikirler ve analizler ışığında geliştirdiğimiz web yazılımları:

Portal Geliştirme

softrede’in geniş içeriğe sahip web siteleri için geliştirdiği web yazılımıdır. Bu yazılımlar, İçerik yönetimi, kişiselleştirme, entegrasyon, kategorizasyon, arama gibi birçok özelliği barındırırlar. Genellikle, organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve odalar gibi işletmeler için uygulanmaktadır.

Intranet Yazılım

Şirket içi web yazılımlarını kapsar. Şirkete ait sunucularda kapalı ağ sistemi ile çalışmaktadır. Kurum içi uygulamalar şirketin ihtiyacına göre belirlenir. Haberleşme, belge yönetimi, raporlama, bilgi ve dosya paylaşımı, kişi kartları, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi vb. şirket içi uygulamaları kapsar. Şirket ihtiyacına göre özellikler eklenebilir.

Özel Yazılımlar

Şirket ihtiyaçlarına göre yazılım ve uygulamaların tamamını kapsar. softrede, şirketi ve tüm çalışanlarını kapsayacak şekilde tamamen entegre ve dinamik yazılımlar geliştirir.

Mobil Uygulama Geliştirme

softrede, gelişen teknolojinin hızlı dünyası olan mobil dünyaya tam uyumlu mobil uygulamalar geliştirir. Şirketinizin, çalışanlarınızın hatta tüm müşterilerinizi içine alacak şekilde Android ve iOS tabanlı uygulamalar geliştirerek teknolojiyle tam uyumlu çalışmanızı sağlar.

B2B (Business to Business)

Şirketlerin, saha satış ekibi, bayileri ve müşterilerini kapsayan web yazılım uygulamalarının genel adıdır. Tablet ve akıllı telefonlarla desteklenen organizasyonun her bir aşamasına hakim olmanızı sağlar. Sipariş takibi, stok durumu, raporlar, sipariş oluşturma, müşteri destek, müşteri veri tabanı vb. birçok yazılımı birbirine bağlayan uygulamalardır.

B2C (Business to Customer)

Şirketlerin son tüketiciye satış yaptığı e-ticaret sitelerinin genel adıdır. Tedarikten teslimata kadar her alanı kontrol edebildiğiniz bir yazılım sistemidir. Online satış, Müşteri hizmetleri desteği, Güvenli ödeme sistemleri vb. alanlara yönelik geliştirilen yaygın bir e-ticaret sistemidir. softrede, güvenli ve sağlam altyapılı e-ticaret siteniz için, hassas ve özenli yazılım modelleriyle ihtiyacınıza yönelik çalışmalar gerçekleştirir.